بست ماس

 بست ماس از 3 زیرمجموعه  علمی ، اجرایی و فروش تشکیل شده است.

کار خود را از مهرماه سال 95 بصورت حرفه ای و تخصصی در زمینه تامین انواع خزه زنده مخصوص محیط های مرطوب شروع کرده ایم.

از آبان ماه همان سال تحقیقات تیم بست ماس در زمینه گیاهان حفظ شده آغاز و پس از انجام مطالعات، تیم علمی ما، به دنبال جمع اوری اطلاعات میدانی و بازدید از محصولات و دستاوردهای به روز دنیا در این زمینه عازم سفر به کشور ایتالیا شد. کشوری که منشا و منبع اصلی این فناوری شناخته می شود. دی ماه سال 1396 فاز عملی و تولید اولیه محصولات تثبیت شده بست ماس جهت آزمون های لازم برای بررسی میزان ماندگاری انجام شد و تا دی ماه سال 1398 به طول انجامید.

اکنون پس از 3 سال تلاش، مفتخریم که می توانیم با پشت سر گذاشتن آزمون های کیفی، این محصولات را با بهترین کیفیت در سطوح جهانی به بازار عرضه کنیم.

گروه علمی

 این گروه توانسته است مجموعا بیش از 42 نوع خزه و بیش از 18 نوع سرخس متفاوت را شناسایی کند. از این میزان تنها  19 مورد خزه و 9 مدل گیاه را به بازار عرضه کرده ایم.  این تحقیقات در قالب  مقالات بسیار مختصر جهت آشنایی و نگهداری انواع خزه و گیاه، جمع آوری و ارائه شده. همچنین تیم علمی ما توانسته است در طی 4 سال نزدیک به 7 گونه مختلف از خزه ها را پرورش و از این نمونه ها تنها 2 مورد بسیار نادر در کشور عزیزمان ایران را به بازار عرضه کرده ایم.

گروه جمع آوری

گروه جمع آوری ما متشکل از افراد آموزش دیده جهت جمع آوری صحیح و اصولی و مطابق با استانداردهای جهانی تعریف شده برای برداشت، تمیزکاری، حشره کشی، قارچ کشی و پکینگ (بسته بندی) ، بطور تمام وقت مشغول بکار هستند. ماهانه حدود 2000 مورد بسته بندی خزه های مخصوص محیط مرطوب و بیش از 30 متر مربع خزه های مخصوص دیوار سبز و همچنین نزدیک به 1500 مورد گیاه را با رعایت اصول استریل انجام می دهند.

گروه فروش

گروه فروش بست ماس نیز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 8 شب و بصورت مداوم آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما دوستان از طریق اینستاگرام یا تماس با شماره های مربوطه می باشند. مفتخریم که توانسته ایم در این عرصه، تامین کننده خزه و سرخس برای بزرگترین مجموعه های پالاداریوم و وابیکوزا و دیوار سبز در ایران باشیم.

حفظ محیط زیست و  بست ماس

 گروه بست ماس هر ساله فعالیت هایی جهت حفظ محیط زیست خزه ها و سرخس ها انجام می دهد تا این موهبت الهی را بتوانیم برای نسل ها ی بعدی نیز به میراث بگذاریم. که از این موارد می توان به کاشت 40 راس درخت جهت جایگزینی اکسیژن معادل 5000 بسته خزه و 1000 عدد سرخس توسط تیم بست ماس در سال اول، هاگ پاشی 15 متر مربع خزه و 15 متر مربع  انواع سرخس در محیط های مستعد رشد در سال دوم و همچنین هاگ پاشی بیش از 50 متر مربع خزه و سرخس در سال سوم با هزینه ای حدود 150 میلیون ریال اشاره کرد.

503 مشتری تا به حال داشتیم
118 متر مربع محصولات تثبیت شده تولید کردیم
131 مشتری ثابت داریم
30850 پک محصولات محیط مرطوب تولید کردیم

ما و مشتریان