بست‌ماس، اولین فروشگاه تخصصی خزه در سراسر کشور

درباره‌ی بست‌ماس

بست‌ماس از 3 زیرمجموعه علمی، اجرایی و فروش تشکیل شده است.

کار خود را از مهرماه سال 95 بصورت حرفه‌ای و تخصصی در زمینه تامین انواع خزه زنده مخصوص محیط های مرطوب شروع کرده‌ایم.

از آبان ماه همان سال تحقیقات تیم بست ماس در زمینه گیاهان حفظ شده آغاز و پس از انجام مطالعات، تیم علمی ما، به دنبال جمع اوری اطلاعات میدانی و بازدید از محصولات و دستاوردهای به روز دنیا در این زمینه عازم سفر به کشور ایتالیا شد. کشوری که منشا و منبع اصلی این فناوری شناخته می شود. دی ماه سال 1396 فاز عملی و تولید اولیه محصولات تثبیت شده بست ماس جهت آزمون های لازم برای بررسی میزان ماندگاری انجام شد و تا دی ماه سال 1398 به طول انجامید.

اکنون پس از 3 سال تلاش، مفتخریم که می‌توانیم با پشت سر گذاشتن آزمون‌های کیفی، این محصولات را با بهترین کیفیت در سطوح جهانی به بازار عرضه کنیم.

گروه علمی

 این گروه توانسته است مجموعا بیش از 42 نوع خزه و بیش از 18 نوع سرخس متفاوت را شناسایی کند. از این میزان تنها  19 مورد خزه و 9 مدل گیاه را به بازار عرضه کرده‌ایم. این تحقیقات در قالب  مقالات بسیار مختصر جهت آشنایی و نگهداری انواع خزه و گیاه، جمع آوری و ارائه شده. همچنین تیم علمی ما توانسته است در طی 4 سال نزدیک به 7 گونه مختلف از خزه‌ها را پرورش و از این نمونه‌ها تنها 2 مورد بسیار نادر در کشور عزیزمان ایران را به بازار عرضه کرده‌ایم.

گروه جمع‌آوری

گروه جمع آوری ما متشکل از افراد آموزش دیده جهت جمع آوری صحیح و اصولی و مطابق با استانداردهای جهانی تعریف شده برای برداشت، تمیزکاری، حشره کشی، قارچ کشی و پکینگ (بسته بندی)، بطور تمام وقت مشغول بکار هستند. ماهانه حدود 2000 مورد بسته بندی خزه و سرخس مخصوص محیط مرطوب و بیش از 30 متر مربع خزه‌های مخصوص دیوار سبز و همچنین نزدیک به 1500 مورد گیاه را با رعایت اصول استریل انجام می‌دهند.

گروه فروش

گروه فروش بست ماس نیز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 8 شب و بصورت مداوم آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما دوستان از طریق اینستاگرام یا تماس با شماره‌های مربوطه می‌باشند. مفتخریم که توانسته ایم در این عرصه، تامین کننده خزه و سرخس برای بزرگترین مجموعه های پالاداریوم و وابیکوزا و دیوار سبز در ایران باشیم.

حفظ محیط زیست و بست ماس

 گروه بست ماس هر ساله فعالیت‌هایی جهت حفظ محیط زیست خزه‌ها و سرخس‌ها انجام می‌دهد تا این موهبت الهی را بتوانیم برای نسل‌های بعدی نیز به میراث بگذاریم. که از این موارد می‌توان به کاشت400 راس درخت جهت جایگزینی تولید اکسیژن، هاگ پاشی 290 متر مربع خزه و 45 متر مربع  انواع سرخس (حدودا 18 تا 20 هزار عدد) در محیط‌های مستعد رشد با هزینه‌ای معادل 400 میلیون ریال اشاره کرد.

مدیران بست‌ماس رو بهتر بشناسیم

تیم مدیریت

بهار داودی نیک

مدیریت بخش محیط مرطوب

حمید حاجیان

مدیریت بخش تثبیت شده
1395
سال تاسیس
3248
مشتریانِ خوشحالِ ما
84531
تعداد پک خزه محیط مرطوب تولید شده
752
متراژ کل خزه تثبیت شده تولید شده
15
تعداد اعضای تیم
79
تعداد پروژه‌های اجرا شده
موفقیت اتفاقی نیست

بست‌ماس در یک نگاه